+48 56 66 93 832 +48 785 80 08 08 biuro@odpylamy.pl

O firmie

Rozwiązujemy

problemy

Rozwiązujemy problemy w każdym miejscu w którym powstają niebezpieczne dla zdrowia i środowiska pyły!

Celem naszej działalności jest znajdowanie właściwych rozwiązań eliminujących zanieczyszczenia dymowe i pyłowe na stanowiskach pracy oraz we wszystkich procesach produkcyjnych. Stawiamy na kompleksowe zaspokojenie potrzeb klientów z różnych gałęzi przemysłu w zakresie projektowania, doboru, montażu oraz serwisu instalacji i urządzeń odpylających.

O firmie realizacja ramiona odciągowe
O firmie instalacja filtrowentylacyjna

Każdy projekt jest traktowany przez nas indywidualnie. W oparciu o naszą wiedzę oraz doświadczenie przygotowujemy koncepcję zgodną z potrzebami klienta i uwzględniającą obowiązujące przepisy. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami urządzeń filtrowentylacyjnych możemy zaproponować Państwu różnorodne urządzenia oczyszczające powietrze z dymu, pyłu, mgły olejowej czy innych zanieczyszczeń gazowych.

Jesteśmy wyspecjalizowaną i doświadczoną strukturą organizacyjną działającą w ramach Grupy RYWAL-RHC. Dzięki temu zapewniamy najlepsze rozwiązania techniczne przy zachowaniu konkurencyjnej ceny,

Pomagamy naszym klientom od ponad 21 lat, zaufaj nam

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

Nasi doradcy techniczno-handlowi mogą odwiedzić Państwa w miejscu pracy i zaproponować najbardziej optymalne rozwiązania. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny lub skorzystanie z formularza kontaktowego.

14 + 11 =