+48 56 66 93 832 +48 785 80 08 08 biuro@odpylamy.pl

NOTA PRAWNA

Platforma Filtrowentylacyjna Sp. z o.o. informuje, że dane znajdujące się na stronach niniejszego serwisu internetowego nie stanowią oferty handlowej oraz oferty jakichkolwiek usług. Dane te zostały podane tylko i wyłącznie w celach informacyjnych.

Platforma Filtrowentylacyjna Sp. z o.o. oświadcza, że dokłada wszelkich starań zmierzających do zapewnienia aktualności, kompletności i dokładności danych umieszczonych na stronach niniejszego serwisu internetowego.

Jednakże Platforma Filtrowentylacyjna Sp. z o.o. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za aktualność, kompletność oraz dokładność tych danych. Platforma Filtrowentylacyjna nie ponosi również żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące następstwem wykorzystania lub oparcia się na tych danych. Całkowite ryzyko z tytułu wykorzystania danych umieszczonych na stronach niniejszego serwisu internetowego oraz z tytułu używania niniejszego serwisu internetowego ponosi jego użytkownik.

Użytkownik niniejszego serwisu internetowego korzystając z danych umieszczonych na tych stronach przyjmuje do wiadomości, że poczta elektroniczna oraz inne transmisje przechodzące przez Internet mogą być narażone na ingerencję osób trzecich i nie mają charakteru poufnego.

Platforma Filtrowentylacyjna nie odpowiada za dane umieszczone w zewnętrznych serwisach internetowych, do których łącza zostały umieszczone w niniejszym serwisie.

Wszelkie prawa do danych zamieszczonych na niniejszych stronach internetowych oraz graficznego wizerunku tych stron posiada wyłącznie Platforma Filtrowentylacyjna, a jakiekolwiek kopiowania lub modyfikowanie w całości lub w części wymaga uzyskania uprzedniej pisemnej zgody Platformy Filtrowentylacyjnej.

Platforma Filtrowentylacyjna Sp. z o.o. zaleca przed praktycznym zastosowaniem informacji zawartych w niniejszym serwisie internetowym zaleca uprzednią pisemną konsultację z przedstawicielami spółki – Kontakt.

Wyślij Wiadomość

15 + 6 =